Wycieczka podopiecznych

W poniedziałek 28 czerwca 2021r. na dobry początek wakacji dzieci z rodzinami zastępczymi odwiedziły największy Park Rozrywki w Polsce ENERGYLANDIĘ. Wycieczka zorganizowana została przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bełchatowie w ramach Projektu pn. „W rodzinie jest moc”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

W wycieczce wzięło udział 88 osób. Na uczestników czekała moc atrakcji. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie w 5 strefach zabawy: Bajkolandii, Strefie Familijnej, Strefie Ekstremalnej, Water Parku, Smoczym Grodzie, dodatkowo 25 gier i zabaw interaktywnych, 9 scen widowiskowych wraz z nowoczesnym kinem 7D oraz Moya Planetarium.

Na dalsze dni wakacji życzymy wszystkim dzieciom i rodzinom zastępczym odpoczynku, pogody i dużo uśmiechu. Mamy nadzieję, że uda nam się zorganizować kolejne wycieczki. Do zobaczenia.

Wycieczka do Energylandii Wycieczka do Energylandii Wycieczka do Energylandii
Wycieczka do Energylandii