Dofinansowanie - Turnusy rehabilitacyjne

Opis:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bełchatowie informuje, że PFRON zaplanował od 1 stycznia 2021 r. uruchomienie na platformie SOW obsługę pełnego procesu aplikowania on-line w obszarze dofinansowań uczestnictwa w turnusach rehabilitacyjnych, w przypadku gdy, wnioskodawca posiada podpis elektroniczny/Profil Zaufany na platformie ePUAP.
Wnioskodawcy, którzy nie posiadają podpisu elektronicznego ani profilu zaufanego, mogą wypełnić wniosek w Systemie SOW, a następnie go wydrukować i dostarczyć do JST.
Nabór zostanie otwarty i aktywowany z poziomu PFRON. Poniżej link:
Do elektronicznego wniosku w systemie SOW należy dodać następujące załączniki ( skany lub zdjęcia wypełnionych druków) :
1. zaświadczenie lekarskie
2. podpisana klauzula informacyjna
3. orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
4. w przypadku osób w wieku od 18 do 24 lat uczących się i niepracujących należy dołączyć zaświadczenie o uczęszczaniu do szkoły.
W Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Bełchatowie będą przyjmowane wnioski w wersji papierowej od dnia 4 stycznia 2021 r., z zastrzeżeniem: WYŁĄCZNIE KOMPLETNE.
Wnioski papierowe należy złożyć osobiście wrzucając do skrzynki podawczej w budynku PCPR w Bełchatowie, ul Czapliniecka 66 lub za pośrednictwem poczty. DRUKI DO POBRANIA
1) WNIOSEK turnusy rehabilitacyjne
2) zaświadczenie lekarskie